Metamorfozy to coś, co zachwyca. Jeśli zostały przeprowadzone profesjonalnie przez ludzi, którzy się na tym znają, to oglądanie zdjęć przed i po kobiet, które się im poddały robi ogromne wrażenie.  Czasem nawet najmniejsza zmiana jest w stanie zrobić wiele z wyglądem. Jednak kiedy przeprowadzimy ich cały szereg, od ubrania, po fryzurę i makijaż, to efekt końcowy będzie zwalał z nóg. Ciekawi Was  jak przebiega taka metamorfoza w wykonaniu moim i mojego niezastąpionego zespołu? Jeśli tak, zapraszam do czytania dalej.

metamorfoza-przed-i-po

Kiedy zgłasza się do nas klientka chętna na zmianę swojego wizerunku już w gotowości zacieram ręce nie mogąc doczekać się całego przebiegu przemiany i oczywiście efektu końcowego. Metamorfoza to ogromne wyzwanie, do którego trzeba się odpowiednio przygotować. To także zaufanie, którym obdarza nas klientka. Dlatego razem dokładamy wszelkich starań aby była z nas i efektów naszej pracy zadowolona, a co najważniejsze czuła się pięknie w nowej odsłonie.

Mam to szczęście, że współpracuję ze wspaniałymi dziewczynami. Razem tworzymy naprawdę zgrany kwartet 🙂 Każda z nas jest profesjonalistką, zna się doskonale na tym co robi i wie jak ma to robić aby efekt końcowy był zachwycający.

JAK WYGLĄDA METAMORFOZA NASZYCH KLIENTEK?

STYLIZACJA

metamorfoza-zophia-1

Metamorfoza zazwyczaj trwa dwa dni. Rozpoczyna się od spotkania z Zosią – osobistą stylistką Zophia.pl, która na początku w domu klientki robi przegląd szafy. Usuwa wszystkie ubrania niepasujące do jej typu figury. Zwraca uwagę na fasony i kroje, które powinny znaleźć się w szafie, a których koniecznie należy unikać. Następnie wybierają się razem na zakupy, podczas których kompletują garderobę od nowa. Zosia to specjalistka w dobieraniu odpowiednich rzeczy do danej osoby, jej stylu, osobowości i figury. Tworzy podstawowe, a zarazem wyjątkowe zestawy, które sprawdzą się na każdą okazję.

metamorfoza-zophia-2

metamorfoza-zophia-3

MAKIJAŻ

makijaz-w-metamorfozie-1

Następnie klientka spotyka się ze mną. Podczas prawie trzygodzinnej nauki makijażu dokonuję analizy typu jej urody, przeglądu kosmetyczki, uczę, jak w łatwy i szybki sposób wykonać podstawowy makijaż dzienny, oraz jak przekształcić go w zjawiskowy makijaż wieczorowy. Zdradzam makijażowe triki, które ułatwiają wykonanie makijażu oraz podpowiadam, jakie kosmetyki warto mieć, a które wręcz przeciwnie.

makijaz-w-metamorfozie-2

makijaz-w-metamorfozie-3

FRYZURA

stylizacja-fryzury-1

Kolejnym etapem jest wizyta w krakowskim salonie fryzjerskim ArtDream.pl. Klientka umawiana jest z właścicielką salonu, Kasią – stylistką fryzur i niekwestionowanym mistrzem w swoim zawodzie. Kasia podczas konsultacji ocenia stan włosów klientki, oraz proponuje i następnie wykonuje nową fryzurę, zazwyczaj kolor i cięcie. Wdraża także odpowiednią pielęgnację włosów, dopasowaną specjalnie do ich potrzeb tak, by były piękne i mocne.

stylizacja-fryzury-2

stylilzacja-fryzury-3

Następnie umawiamy klientkę na profesjonalną, studyjną sesję zdjęciową. Zosia przygotowuje dwie stylizacje, Kasia zajmuję się fryzurą, a ja makijażem. Reszta pozostaje w rękach niezawodnej Oli – fotografki, której nie widać na zdjęciach, ale to ona z drugiej strony obiektywu dba o każdy szczegół, detal i idealne światło. Próbkę Jej możliwości możecie zobaczyć poniżej, a resztę na stronie Swier.cz.

Na zakończenie metamorfozy klientka otrzymuje kilka zdjęć na pamiątkę niezwykłej przemiany, którą przeszła.

3-male

Po metamorfozie

Po metamorfozie 2

 

Mam nadzieję, że ten post sprawi, że będziecie miały ochotę zmienić coś w swoim wizerunku. Pomożemy Wam w tym. Czekam na kontakt. Razem z dziewczynami nie możemy doczekać się spotkania właśnie z Tobą!