O mnie

O mnie

Cieszę się, że tu jesteś! Zapraszam Cię do mojego świata makijażu.

Wizażem zajmuję się od 2013 roku. W tym czasie zgromadziłam spore doświadczenie w pracy z klientami indywidualnymi i na planach zdjęciowych. Jestem laureatką konkursu Make up Artist Awards. Pierwsze miejsce zdobyłam w kategorii "makijaż nude glam" oraz drugie miejsce w kategorii "makijaż ślubny". Dwa razy byłam nominowana do nagrody Artysta Roku magazynu Make up Trendy, gdzie publikowałam swoje prace.

Makijażu uczyłam się od najlepszych wizażystów w Polsce. Ciągle mam niedosyt i cały czas się szkolę aby być w tym co robię jeszcze lepsza. Z natury jestem perfekcjonistką. O ile w życiu ta cecha trochę przeszkadza, to w pracy sprawdza się idealnie. Nie wypuszczę mojej klientki jeśli wykonany przeze mnie makijaż nie jest dopracowany w najmniejszym szczególe.

Prywatnie jestem żoną i mamą trzech urwisów. Prawdziwa ze mnie szczęściara bo mam przy boku najlepszego męża, który, serio, dawno temu podjął za mnie trudną decyzję rzucenia kariery nauczycielskiej. Jestem mu za to ogromnie wdzięczna, bo dzięki temu dziś robię to co kocham najbardziej.

Studia pedagogiczne jednak na coś mi się przydały. Moje klientki twierdzą, że potrafię słuchać i świetnie rozładowuję stres podczas ślubnych przygotowań. Dodatkowo w jasny i przystępny sposób przekazuję wiedzę podczas indywidualnych nauk makijażu i szkoleń dla wizażystów.

Moją pracą jest sprawianie abyś zarówno na co dzień, jak i w najważniejszych momentach swojego życia czuła się wyjątkowo.

Umów się do mnie na wizytę i przekonaj się jak jesteś piękna!

Do zobaczenia,

Mój instagram